DTS FORUM

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» FUN.eXtreamCS.com
Dum Dec 14, 2014 12:04 am Scris de aly

» Cs.LeeT.Ro [Steam & Non Steam]
Dum Noi 17, 2013 12:07 am Scris de owner bujie

» Apartamente Vile Spatii Comerciale Bucuresti
Dum Iun 30, 2013 10:42 pm Scris de sendra25

» Connubial Dresses
Sam Iul 30, 2011 3:18 pm Scris de Vizitator

» CmDR.idle.ro[47+48]
Sam Iul 09, 2011 3:43 pm Scris de xlogitech

» CmDR.idle.ro[47+48]
Sam Iul 09, 2011 3:42 pm Scris de xlogitech

» Top 8 cele mai bune PTC
Dum Iun 12, 2011 4:22 pm Scris de Vizitator

Trafic
/End Trafic.ro// / GTop.ro - GTop.ro, the G-SPOT of web statistics (begin) v2.1/ / GTop.ro - GTop.ro, the G-SPOT of web statistics (end) v2.1/ Histats.com START Histats.com END Cod HIT100.ro V1.0 End Cod HIT100.ro Get your FREE account with AlertPay Internet marketing with a cube
Statistici
Avem 52 membri inregistrati
Cel mai nou utilizator inregistrat este: aly

Membrii nostri au postat un numar de 1216 mesaje în 345 subiecte

Distribuiţi | 

Tiesto remixeaza si performeaza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ATFC
Admin
Admin

Puncte : 391
Data de inscriere : 21/12/2008

MesajSubiect: Tiesto remixeaza si performeaza   Sam Ian 10, 2009 1:40 pm

Impreuna cu artisti ca Pharell, Mark Ronson, Cut Copy, Of Montreal, Swizz Beatz si multi altii, Tiesto a remixat recent, un single semnat Maroon 5, piesa ce va aparea pe viitorul album al trupei. Acesta va contine o colectie de piese lansate, reinterpretate de diversi artisti.

Tiesto a remixat piesa "Not Falling Apart".
Despre aceasta colaborare DJ-ul a declarat: "M-am cunoscut cu membrii Maroon 5 in urma cu doar cateva luni, cand am discutat despre realizarea unui remix. Mi-a placut intotdeauna vocalistul trupei. Am privit propunerea lor, ca o adevarata provocare; trebuia sa lucrez pe o piesa care a fost hit. Am incercat sa gasesc un track care nu a fost asculatat de milioane de ori, si sa-i dau o noua interpretare. Sunt absolut fericit de rezultat si cred ca aceasta noua versiune va fi un dancefloor smash hit. Varianta propusa de mine are mai multa energie decat originalul si stiu ca va merge..."

Pe site-ul oficial al DJ-ului olandez, la sectiunea Upcoming Events, apare si Romania. Pe 20 martie 2009 Tiesto va performa in Cluj Napoca, in clubul Obssesion, iar pe 21 martie are gig in Bucuresti, un eveniment marca The Mission.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului https://www.alertpay.com/?MQAB32nwbcgindh4gFOCqA%3d%3d

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DTS FORUM :: Muzica :: News-
Mergi direct la: